Novinky

Úvod | Blog | Novinky

Zobrazit vše

Projekt Inteligentní vrátnice

13.11.2016
Počátkem října 2016 naše softwarové oddělení začalo pracovat na projektu Inteligentní vrátnice. Projekt je podporován Moravskoslezským krajem v rámci dotačního programu Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2016. Tento projekt je velkou příležitostí pro naši společnost rychle rozšířit náš tým vývojářů a zvýšit naši konkurenceschopnost v oblasti vývoje softwaru. Výsledkem projektu Inteligentní vrátnice je nasazení pilotní verze systému pro správu vstupů osob, vjezdů vozidel a evidenci majetku v zabezpečených prostorách společností. Jednou z hlavních charakteristik řešení je mimo jiné nasazení v privátním cloudu, tedy bez potřeby existující složité IT infrastruktury u zákazníka.

Změna sídla společnosti

8.9.2016
Naše společnost ke dni 5. 9. 2016 změnila své hlavní sídlo na adresu Riegrova 832 ve Frýdku-Místku. Tato nová adresa je již také evidována jako sídlo společnosti v rejstříku. Naše prodejna PROcomp ale zatím stále zůstává na Zámeckém náměstí 1248.

Nové webové stránky TINT s. r. o.

10.12.2015

Dnes jsme spustili nové stránky TINT s. r. o.

Hlavními oblastmi, kterými se jako společnost zabýváme a které řešíme pro naše klienty můžete naleznout v sekci Řešení a služby, která se nachází v horním panelu.

Pro naše klienty je připravena technická pomoc našich IT specialistů. Technickou pomoc naleznete na stránce Podpora

Hlavní kontakty společnosti naleznete na stránce Kontakty

Již brzy se můžete těšit na náš nový blog.
Naleznete v něm různé rady a tipy v oblastech IT technologií. Dále pak novinky týkající se společnosti TINT s. r. o. a její působení na Frýdecko-Místecku a Ostravsku.

Letní kino a SWEETSEN FEST 015

16.6.2015

Stejně jako v dřívějších letech budeme podporovat letní festivalovou zábavu LETNÍ KINO (19.-23. 6. 2015) a SWEETSEN FEST 015 (24.-27. 6. 2015).

Nenechte si tyto události ujít! Při této příležitosti jsme připravili soutěž - navrhni s námi název Wi-Fi free festivalové sítě. Více informací ZDE.  Log IN!

Internetové připojení

19.9.2014

Nabízíme stabilní a rychlé připojení k internetu v lokalitě Zámeckého náměstí ve Frýdku-Místku. Více informací nalezne v sekci internet.

1 2 3