Správa IT a serverů

Úvod | Řešení a služby | Správa IT a serverů

Nalezneme optimální řešení

Poskytujeme služby v oblasti informačních technologií od nejmenších zákazníků až po velké nadnárodní společnosti. Našim krédem je individuální přístup, kdy zhodnotíme požadavky klientů a navrhneme reálné a optimální řešení s výhledem do budoucnosti. Před samotným návrhem řešení provádíme analýzu potřeb, aby zákazník získal to, co požaduje.

Bezpečnost na prvním místě

U správy firemní infrastruktury je jedním z nejdůležitějších parametrů bezpečnost a spolehlivost instalovaných systémů. V serverových systémech preferujeme hardware společnosti HP a software společnosti Microsoft, které vykazují vysokou spolehlivost a stabilitu. Zárukou správného nasazení těchto technologií je absolvování povinné certifikace a status uděleného partnerství.

Významným klientům nabízíme smlouvu o komplexní technické péči.

Tato smlouva zajišťuje naše služby nad rámec pracovní doby a vždy respektuje dohodnuté časové odezvy servisu, včetně zápůjček zařízení po dobu opravy a mnoho dalších výhod. Součástí této smlouvy je provádění pravidelných aktualizací a dohled nad systémy zákazníků, včetně testování a kontroly záloh.