Každý problém jde řešit

Naše softwarové oddělení vždy vyslechne potřeby zákazníka a navrhne ideální řešení. Zákazník je pro nás partner, který se na vývoji softwaru podílí maximální měrou a napomáhá tím vytvořit software s největší možnou hodnotou.

Agilní přístup k vývoji

Intenzivní komunikace během celého procesu vývoje softwaru je jedním ze základních stavebních kamenů agilního přístupu řízení projektu stejně jako schopnost rychle přijímat změny a kolektivní přijímání odpovědnosti.

Pomůžeme Vašemu rozvoji

Při vývoji nového softwaru klademe důraz na jeho užitečnost. Našim záměrem je pomoci Vašemu růstu, zjednodušit či zcela automatizovat Vaše pracovní toky a procesy, které mohou bránit rychlému rozvoji Vaši společnosti.

Naše společnost je členem Microsoft Partner Network od roku 2000

Toto partnerství nám dává k dispozici nejnovější nástroje pro návrh, implementaci a testování softwaru.
Všichni pracovníci našeho softwarového oddělení jsou držiteli ověření Microsoft Certified Professional se zaměřením na vývoj aplikací.

Aplikace dle specifických požadavků

Vyvíjíme vše od malých aplikací pro stolní počítače, přes webové aplikace pro jednodušší systémy až po komplexní celopodnikové serverové informační systémy. V této oblasti preferujeme vývoj pod platformou .NET Framework.

Vývoj aplikací, které běží přímo v kamerách, se stal dalším odvětvím vývoje softwaru, kterým se naše společnost začala intenzivně zabývat. Naším pilotním projektem se stala aplikace pro rozpoznávání registračních značek vozidel LPR Watchman.

Spolupracujeme se společností AXIS

Naše společnost je od roku 2013 AXIS Application Development Partner a také součástí programu AXIS Camera Application Platform.
Toto partnerství nám nabízí maximální podporu společnosti AXIS ve vývoji embedded aplikací.