O společnosti

Úvod | O nás | O společnosti

Počátek

Společnost TINT s. r. o. je stabilní českou firmou, která působí v Moravskoslezském regionu již od roku 1995. Prvotním zaměřením byl prodej a servis výpočetní techniky s vlastní maloobchodní prodejnou ve Frýdku-Místku.

Rozvoj

Postupným vývojem se okruh podnikatelských aktivit rozšířil a společnost se od pouhé obchodní činnosti přeorientovala na vlastní výrobu počítačů, slaboproudých zařízení, projekci a instalaci slaboproudých systémů a správu datových sítí.

Růst

V roce 2007 bylo založeno projekční oddělení, které připravuje podklady pro realizační týmy dle požadavků klientů při dodržení stanovených norem a legislativních předpisů. Dalším krokem v našem rozvoji bylo založení softwarového oddělení v roce 2014.

Naši partneři potvrzují kvalitu našich služeb.

Dlouhodobá spolupráce s předními světovými výrobci IT přinesla firmě řadu ocenění a certifikací, která dokládají kvalitu poskytovaných služeb.

Komplexní služby

Úspěšnost společnosti je postavena na její schopnosti dodat zákazníkům komplexní služby v oblasti slaboproudých technologií od tvorby počátečního návrhu nového řešení a zpracování projektové dokumentace, přes výrobu a dodávku komponentů až po nasazení systémů se zajištěním následného poradenství a servisu.

Certifikovaní zaměstnanci

Společnost zaměstnává řadu techniků, projektantů, obchodníků, konzultantů a vývojářů, kteří jsou průběžně školeni a certifikováni dle nejnovějších technologií. Tito lidé tvoří jádro pracovního týmu, protože schopnost přicházet s inovacemi a dodávat nové návrhy řešení je základní kámen pro rozvoj a expanzi firmy.